Kozi apartamentowiec

To jest wpis na życzenie. Hanka, Michał, Ewa i kilkoro innych Czytelników dopytywało o kozy na piętrach. Faktycznie , nie pokazałam zdjęć z winnicy Fairview, choć sporo ich jest na stronie Fairview Wine Estate.

Tak wygląda rzeczony kozi apartamentowiec z wachlarzami schodków. Kozy są ważne w tej winnicy i to widać w herbie, dostarczają  mleko, z którego produkuje się pyszne sery.

DSC_0524

W czasie degustacji win na stołach oprócz kieliszków pojawia się pieczywo- drobno pokrojone, lekko podsuszone oraz dwa rodzaje oliwy do maczania w niej pieczywa.

DSC_0529

Jednak kluczowe są sery. Dobierane stosownie do rodzaju wina i ułożone na deseczce w kolejności odpowiadającej  kolejności serwowania win. Pomyłki – wykluczone 🙂

DSC_0526

Tak wygląda sala sprzedaży win w Fairview. Można się tu zaopatrzyć w kilka, kilkadziesiąt, ba- kilkaset butelek, także z dostawą do domu. Klient nasz pan!

IMG_8545

To mój wybór w tej winnicy – viognier z późnego zbioru. Eliksir .

Suplement w tym miejscu kończę, bo temat winny może zdominować ten blog i mogę zostać posądzona o reklamowanie. Nikt nie uwierzy, że ja  chwalę bezinteresownie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s