EURO 2012 czas zacząć, ale koko nie jest spoko !

Mieszkamy w gospodarstwie agroturystycznym, ktorego standard na szczeście jest nad wyraz przyzwoity czego nie można by się domyślić po zewnętrznym wyglądzie. Jest swojsko, gospodyni gotuje smacznie, a HOSPODIN popija. Czterech synow obdarowanych gadżetami EURO 2012 chyba nie do konca wie o co chodzi, ale nasza Maja wszystko im objaśniła.
Po nocnej potężnej burzy i jeszcze większej ulewie wczorajsze pyliste trakty zamieniły się w błotne grzęzawiska i potoki.
Przeszlismy dzis po okolicznych wzgórzach i, grzebietach i wąwozach w 6 godzinnym trekkingu. Widoki – przepiękne, zieleń łąk, kwitnący berberys i azalie porastające zbocza, stada rozmaicie umaszczonych krów i wszechobecne wieże w wioskach . Te wieże to budowle obronne z XI i XIi w. w postaci gigantycznych kominów .
Po trekkingu i kolacji udało się znaleźć miejsce gdzie można było obejrzeć mecz otwarcia EURO, ktore tu jest kompletnie egzotycznym wydarzeniem, mało kto wie o co chodzi,a telewizja gruzinska nie zakupiła praw do transmisji.
Cały dzień chodziliśmy w koszulkach biało- czerwonych co generalnie wzbudzało symapitę, bo Polska jest tu lubiana.
Mecz jaki był wszyscy wiedzą, ale nam nie było dane obejrzeć go w całosci, bo w trakcie przy sąsiednim stoliku popdpici Gruzni wdali się w bójkę – poprzewracane stoły i krzesła, wytłuczone szkło, krzyki i próby rozdzielenia walczących, lokalny koloryt 😉
W trakcie szybko się ewakuowaliśmy , bo sprawa nie wyglądała dobrze, a wiadomo , że kaukazcy górale ( Swanowie) to nie subtelni intelektualiści . Wróciliśmy jak kurz bitewny opadł, niestety na boisku było tego kurzu niewiele 😦
Koszulki chowamy do walizek i pozostaje miec nadzieję, ze nie dostaniemy zbyt srogich batów od kolejnych przeciwników.

20120610-154755.jpg

20120608-213814.jpg

20120608-213803.jpg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s